Google Nest Doorbell
TrådlösAnslutningsteknik:
4.6 cmBredd:
SnöFärg:
VitFärgkategori:
1Förpackad kvantitet:
16 cmHöjd:
2.41 cmLängd:
GoogleMärke:

Butiker
Prisjämförelse (2)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | |
| MPN | GA01318-NO |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 28 maj 2026 08:47 |
| Anslutningsteknik: | Trådlös |
| Bredd: | 4.6 cm |
| Färg: | Snö |
| Färgkategori: | Vit |
| Förpackad kvantitet: | 1 |
| Höjd: | 16 cm |
| Längd: | 2.41 cm |
| Märke: | |
| Produktlinje: | Google Nest |
| Produkttyp: | Dörrklocka |
| Release | 2021-10-08 |
| Tillverkare | |
| Tillverkare: | |
| Tillverkarens artikelnr | GA01318-NO |
| Trådlöst protokoll: | 802.11a/b/g/n, Bluetooth |
| Vikt: | 206 g |
| Vårt artikelnr | 341566 |
Vanliga frågor
Vilka mått har Google Nest Doorbell?
Google Nest Doorbell har måtten 16 cm i höjd, 4.6 cm i bredd och 2.41 cm i djup.
Är Google Nest Doorbell trådlös?
Ja, Google Nest Doorbell har trådlös anslutningsteknik.
Vilken färg finns Google Nest Doorbell i?
Google Nest Doorbell finns i färgen Snö, vilket är en vit nyans.
När släpptes Google Nest Doorbell?
Google Nest Doorbell släpptes den 8 oktober 2021.