Shark Handdammsugare CH950EUT
Produkttyp DammsugareAllmänt
JaAvlägsnar djurhår
LitiumjonBatteri
10.8 VBatterispänning
9.52 cmBredd
VanligDammsugartyp
9.52 cm x 10.85 cm x 52 cmDimensioner (BxDxH)
Medföljande verktyg Dammborste, munstycke för trånga utrymmen, motorized pet toolDiverse

Butiker
Prisjämförelse (1)
power.se
Ej i lagerUppdaterad 13 maj 2026 03:43
Frakt vid kassa
999 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 04:10
Frakt vid kassa
1 281 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu999 kr
Lägst senaste 30 dagarna999 kr
Lägst senaste 3 mån999 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Shark |
| EAN / GTIN | 622356243216 |
| MPN | 3077683 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 04:10 |
| Allmänt | Produkttyp Dammsugare |
| Avlägsnar djurhår | Ja |
| Batteri | Litiumjon |
| Batterispänning | 10.8 V |
| Bredd | 9.52 cm |
| Dammsugartyp | Vanlig |
| Dimensioner (BxDxH) | 9.52 cm x 10.85 cm x 52 cm |
| Diverse | Medföljande verktyg Dammborste, munstycke för trånga utrymmen, motorized pet tool |
| Djup | 10.85 cm |
| Drift | Laddningsbara batterier |
| Driftstid utan nätanslutning | 10 min |
| Färg | Svart/gul |
| Höjd | 52 cm |
| Indikatorer | Laddindikator, batteriindikator |
| Inställningar, reglage och indikatorer | Kontrollelement Tryckknapp |
| Kapacitet hos påse | 0.45 liter |
| Kompatibel golvtyp | Vanlig |
| Kontrollelement | Tryckknapp |
| Laddningstid | 4 timmar |
| Maximal motoreffekt | 100 W |
| Medföljande tillbehör | Strömadapter |
| Medföljande verktyg | Dammborste, munstycke för trånga utrymmen, motorized pet tool |
| Mått och vikt | Bredd 9.52 cm |
| Producent | Shark |
| Produktbeskrivning | Shark CH950EUT - dammsugare - sladdlös - handhållen - svart/gul |
| Produkttyp | Dammsugare |
| Rengöringsmedelstyp | Handhållen |
| Rengöringsmetod | Torr |
| Sladdlös | Ja |
| Specialegenskaper | Tvättbart filter |
| Ström | Drift Laddningsbara batterier |
| Till producentens hemsida | www.sharkninja.com/ |
| Typ av behållare | Utan påse |
| Typ av rengöringsmedel | Handhållen |
| Varunummer | 3077683 |
| Vikt | 1.39 kg |
Vanliga frågor
Vad är måtten på Shark CH950T?
Produktens nettomått är 108 x 95 x 520 mm (BxDxH) och bruttomåtten är 514 x 172 x 156 mm.
Hur mycket väger Shark CH950T?
Nettovikten är 1,39 kg och bruttovikten är 1,795 kg.
Vilken tillverkare står bakom Shark CH950T?
Tillverkaren är Shark, och modellbeteckningen är CH950EUT.
Vad är EAN-koden för Shark CH950T?
EAN-koden är 622356243216.