Philips Hue Outdoor 100 W Power Supply
Produkttyp NätaggregatAllmänt
7 cmBredd
7 cm x 20 cm x 4.5 cmDimensioner (BxDxH)
Material SyntetiskDiverse
20 cmDjup
8719514414150EAN
100 WattEffekt
Dammtät, vindtålig, vattenbeständig, klass II dubbel isoleringEgenskaper

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 02:04
Frakt vid kassa
827 kr
Till butikelgiganten.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 00:06
Frakt vid kassa
839 kr
Till butikpower.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 03:46
Frakt vid kassa
839 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu827 kr
Lägst senaste 30 dagarna799 kr
Lägst senaste 3 mån799 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Philips |
| EAN / GTIN | 8719514414150 |
| MPN | 3049311 |
| I lager hos | 3 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 03:46 |
| Allmänt | Produkttyp Nätaggregat |
| Bredd | 7 cm |
| Dimensioner (BxDxH) | 7 cm x 20 cm x 4.5 cm |
| Diverse | Material Syntetisk |
| Djup | 20 cm |
| Effekt | 100 Watt |
| Egenskaper | Dammtät, vindtålig, vattenbeständig, klass II dubbel isolering |
| Emballagets bredd | 8 cm |
| Emballagets djup | 23.4 cm |
| Emballagets höjd | 13.2 cm |
| Emballagets vikt | 1.25 kg |
| Färg | Svart |
| Höjd | 4.5 cm |
| Kablar | Kabel för inkommande växelström - 1.5 m Kabel för utgående likström - 60 cm |
| Kontakta tillverkaren | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Material | Syntetisk |
| Medföljande kablar | Kabel för inkommande växelström - 1.5 m Kabel för utgående likström - 60 cm |
| Mått och vikt (brutto) | Emballagets bredd 8 cm |
| Nätdel | Nätspänning AC 220-240 V (50 - 60 Hz) |
| Nätspänning | AC 220-240 V (50 - 60 Hz) |
| Producent | Philips |
| Produktbeskrivning | Philips Hue nätaggregat - 100 Watt |
| Produkttyp | Nätaggregat |
| Standarder som följs | IP67 |
| Till producentens hemsida | www.philips.com |
| Typ av produkt | Nätaggregat |
| Utformad för | Utomhusbelysningssystem |
| Varunummer | 3049311 |
| Vikt | 1.06 kg |
Vanliga frågor
Vilken effekt har Philips Hue 100W strömförsörjning?
Denna strömförsörjning från Philips Hue har en effekt på 100W, vilket framgår av produktnamnet.
Är Philips Hue 100W strömförsörjning lämplig för utomhusbruk?
Ja, enligt produktens USP är denna strömförsörjning specifikt utformad för att passa för utomhusbruk.
Vad är måtten på Philips Hue 100W strömförsörjning?
Produktens nettomått är 132 x 80 x 234 mm (bredd x djup x höjd), medan bruttomåtten är 234 x 80 x 132 mm.
Vad väger Philips Hue 100W strömförsörjning?
Nettovikten är 1,068 kg och bruttovikten är 1,18 kg.
Vilket artikelnummer har Philips Hue 100W strömförsörjning?
Tillverkarens artikelnummer (SKU) är 929003149501 och produktens EAN är 8719514414150.