NERF Super Soaker Twin Tide
5010993447367EAN
Ej för barn under 36 månaderEU TSD-varning
Horizontal rotation angle 975 mlEgenskaper
Pojke/flickaFöreslagen målgrupp
Förpackningens bredd 366 mmFörpackning
366 mmFörpackningens bredd
184 mmFörpackningens höjd
SnäckorFörpackningstyp

Butiker
Prisjämförelse (2)
maxgaming.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 16:54
Frakt vid kassa
149 kr229 kr
Till butikproshop.se
Ej i lagerUppdaterad 23 maj 2026 14:14
Frakt vid kassa
149 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu149 kr
Lägst senaste 30 dagarna149 kr
Lägst senaste 3 mån149 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | NERF |
| EAN / GTIN | 5010993447367 |
| MPN | 3020308 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 16:54 |
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
| Egenskaper | Horizontal rotation angle 975 ml |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 366 mm |
| Förpackningens bredd | 366 mm |
| Förpackningens höjd | 184 mm |
| Förpackningstyp | Snäckor |
| Förpackningsvolym | 4150 cm ^ |
| Horizontal rotation angle | 975 ml |
| Leverantörsfunktioner | Målgrupp Children |
| Ljuseffekter | Nej |
| Logistikdata | Förpackningsvolym 4150 cm ^ |
| Låddjup | 54 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Montering krävs | Nej |
| Målgrupp | Children |
| Producent | NERF |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Produkttyp | Leksaksblaster |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 6 År |
| Språk i bruksanvisningen | Multi |
| Språk på förpackning | Multi |
| Språkstöd | Multi |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ej för barn under 36 månader |
| Till producentens hemsida | www.hasbro.com |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3020308 |
| Vikt | 467 g |
| Vikt & dimension | Vikt 467 g |
| Vikt inkl. förpackning | 520 g |
| Ytterförpackningens bredd | 229 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,08 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 197 mm |
| Ytterförpackningens längd | 368 mm |
| Ytterförpackningens volym | 17000 cm ^ |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 05010993447374 |
| Ytterkartongens nettovikt | 1,87 kg |
| År | 2018 |
| Övrigt | År 2018 |
Vanliga frågor
Hur många vattenstrålar kan Super Soaker Twin Tide avfyra samtidigt?
Super Soaker Twin Tide har två separata vattenkanoner som kan avfyras samtidigt, vilket ger dubbla vattenstrålar.
Vilka färger finns Super Soaker Twin Tide i?
Super Soaker Twin Tide finns i färgkombinationen blå, orange och vit.
Hur lång är garantin på Nerf Super Soaker Twin Tide?
Producentens garanti är 2 år.