Ubiquiti Floating Mount
83,4 mmBredd
4,8 mmDjup
0810084693292EAN
Produkttyp MonteraEgenskaper
83,4 mmHöjd
UXG-Lite, UXKompatibilitet
www.ui.com/contactKontakta tillverkaren
Polykarbonat, SilikonMaterial, hölje

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 28 maj 2026 23:48
Frakt vid kassa
347 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 30 maj 2026 09:39
Frakt vid kassa
459 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu347 kr
Lägst senaste 30 dagarna347 kr
Lägst senaste 3 mån347 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Ubiquiti |
| EAN / GTIN | 810084693292 |
| MPN | 3343620 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 30 maj 2026 09:39 |
| Bredd | 83,4 mm |
| Djup | 4,8 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Montera |
| Höjd | 83,4 mm |
| Kompatibilitet | UXG-Lite, UX |
| Kontakta tillverkaren | www.ui.com/contact |
| Material, hölje | Polykarbonat, Silikon |
| Monteringssätt | Vägg |
| Producent | Ubiquiti |
| Produktens färg | Vit |
| Produkttyp | Montera |
| Till producentens hemsida | www.ubnt.com/ |
| Varunummer | 3343620 |
| Vikt | 58 g |
| Vikt & dimension | Bredd 83,4 mm |