DELTACO AD-8 - Headset-adapter
SvartFärg
Headset-adapterKabel
10 cmKabellängd
Mini-phone stereo 3.5 mm - haneKontakt (andra änden)
2 x mini-phone stereo 3.5 mm - honaKontaktdon
DELTACO AD-8 - headset-adapter - 10 cmProduktbeskrivning
DELTACOVarumärke7340004671572EAN

Butiker
Prisjämförelse (3)
maxgaming.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 21:56
Frakt vid kassa
39 kr
Till butikdatabyran.nu
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 05:40
Frakt vid kassa
79 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu39 kr
Lägst senaste 3 månSaknas
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | DELTACO |
| EAN / GTIN | 7340004671572 |
| MPN | AD-8 |
| I lager hos | 3 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 09:37 |
| Färg | Svart |
| Kabel | Headset-adapter |
| Kabellängd | 10 cm |
| Kontakt (andra änden) | Mini-phone stereo 3.5 mm - hane |
| Kontaktdon | 2 x mini-phone stereo 3.5 mm - hona |
| Produktbeskrivning | DELTACO AD-8 - headset-adapter - 10 cm |