Intex Gator lekcenter 201x170x84cm
1700 mmBredd
2010 mmDjup
6941057417875EAN
Pool typ Uppblåsbar poolEgenskaper
RundForm
Förpackningens bredd 387,4 mmFörpackning
387,4 mmFörpackningens bredd
101,6 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
Ej i lagerUppdaterad 25 maj 2026 06:22
Frakt vid kassa
519 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu519 kr
Lägst senaste 30 dagarna519 kr
Lägst senaste 3 mån519 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Intex |
| EAN / GTIN | 6941057417875 |
| MPN | 2836011 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 06:22 |
| Bredd | 1700 mm |
| Djup | 2010 mm |
| Egenskaper | Pool typ Uppblåsbar pool |
| Form | Rund |
| Förpackning | Förpackningens bredd 387,4 mm |
| Förpackningens bredd | 387,4 mm |
| Förpackningens höjd | 101,6 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 9506999000 |
| Högsta vattennivå | 12 cm |
| Höjd | 840 mm |
| Kapacitet | 160 l |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 9506999000 |
| Låddjup | 387,4 mm |
| Material | Vinyl |
| Max brukarvikt | 54 kg |
| Pool typ | Uppblåsbar pool |
| Producent | Intex |
| Produktens färg | Blå, Multifärg |
| Produkter per lastpall | 54 styck |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (min) | 2 År |
| Stege | Max brukarvikt 54 kg |
| Till producentens hemsida | www.intexcorp.com/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2836011 |
| Vikt | 3,94 kg |
| Vikt & dimension | Väggtjocklek 0,28 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,36 kg |
| Väggtjocklek | 0,28 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 317 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 416 mm |
| Ytterförpackningens längd | 397 mm |
| Ytterkartongens nettovikt | 10,1 kg |
| Årstid | Sommar |
Vanliga frågor
Vad är måtten på Intex Gator lekcenter?
Lekcentret har måtten 201 cm (djup) x 170 cm (bredd) och en höjd på 84 cm.
Hur mycket vatten rymmer poolen?
Poolen har en kapacitet på 160 liter och en högsta vattennivå på 12 cm.
Vilken form har Intex Gator lekcenter?
Poolen är rund till formen.
Är Intex Gator lekcenter en uppblåsbar pool?
Ja, det är en uppblåsbar pool enligt specifikationerna.
Vad är förpackningens mått för denna produkt?
Förpackningen har bredden 387,4 mm och höjden 101,6 mm.