FIXED USB-C Laddningskabel för Garmin Smartwatch Svart
1 styckAntal per förpackning
1Antal samtidigt anslutna enheter (max)
Produktens färg SvartDesign
8591680161218EAN
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
USB Type-CKabel inkluderad
1 mKabellängd
SmartwatchLaddare kompatibilitet

Butiker
Prisjämförelse (2)
elgiganten.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 03:13
Frakt vid kassa
199 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 08:03
Frakt vid kassa
199 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu199 kr
Lägst senaste 30 dagarna199 kr
Lägst senaste 3 mån199 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | FIXED |
| EAN / GTIN | 8591680161218 |
| MPN | 3273574 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 08:03 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal samtidigt anslutna enheter (max) | 1 |
| Design | Produktens färg Svart |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Kabel inkluderad | USB Type-C |
| Kabellängd | 1 m |
| Laddare kompatibilitet | Smartwatch |
| Prestanda | Typ av laddare inomhus |
| Producent | FIXED |
| Produktens färg | Svart |
| Spänning | 5 V |
| Strömkälla av typen | USB |
| Strömtillförsel | Spänning 5 V |
| Till producentens hemsida | www.fixed.zone/en/ |
| Trådlös laddning | Nej |
| Typ av laddare | inomhus |
| Varunummer | 3273574 |
Vanliga frågor
Är denna laddkabel kompatibel med alla Garmin-klockor som har USB-C?
Kabeln är specifikt märkt för Garmin-klockor med USB-C, men eftersom den är en standard USB-C-kabel bör den fungera med alla Garmin-modeller som har USB-C-laddning. Kontrollera din klockas specifikationer för att bekräfta USB-C-kompatibilitet.
Vilken inspänning kräver kabeln?
Kabeln kräver en inspänning på DC 5V.
Kan jag använda denna kabel med en vanlig USB-C-laddare?
Ja, eftersom kabeln har USB-C-kontakt och kräver 5V inspänning, fungerar den med de flesta USB-C-laddare som levererar 5V.