Arcade1Up NBA JAM™: SHAQ EDITION Arcade Machine
Typ av produkt ArkadskåpAllmänt
55.9 cmBredd
55.9 cm x 62.5 cm x 170 cmDimensioner (BxDxH)
19" färgDisplay
62.5 cmDjup
1220000276406EAN
WiFi LIVE online spel, Lysande Marquee, volymkontroll, genomskinligt däckskydd, anti-tippning remEgenskaper
170 cmHöjd

Butiker
Prisjämförelse (2)
elgiganten.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 03:10
Frakt vid kassa
8 990 kr9 999 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu8 990 kr
Lägst senaste 30 dagarna7 362 kr
Lägst senaste 3 mån7 362 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Arcade1Up |
| EAN / GTIN | 1220000276406 |
| MPN | 3151304 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 03:10 |
| Allmänt | Typ av produkt Arkadskåp |
| Bredd | 55.9 cm |
| Dimensioner (BxDxH) | 55.9 cm x 62.5 cm x 170 cm |
| Display | 19" färg |
| Djup | 62.5 cm |
| Egenskaper | WiFi LIVE online spel, Lysande Marquee, volymkontroll, genomskinligt däckskydd, anti-tippning rem |
| Höjd | 170 cm |
| Inkluderade spel | NBA Jam, NBA Jam Tournament Edition, NBA Hangtime |
| Ljud | Högtalare |
| Nätverk | Wi-Fi |
| Produktbeskrivning | Arcade1Up NBA JAM - SHAQ Edition - arkadskåp |
| Typ | LCD-display 19" färg |
| Typ av produkt | Arkadskåp |
| Varunummer | 3151304 |
| Vikt | 43.5 kg |
Vanliga frågor
Vad är skärmstorleken på Arcade 1 UP NBA Jam arkadspel Shaq Edition?
Skärmen är en 19-tums färg-LCD-skärm.
Vilket spel ingår i Arcade 1 UP NBA Jam Shaq Edition?
Spelet som ingår är NBA Jam, en arkadversion med Shaq-tema.
Är Arcade 1 UP NBA Jam Shaq Edition en fullstor arkadmaskin eller en miniversion?
Det är en mindre arkadmaskin från Arcade1Up, som är kända för kompakta retro-arkadmaskiner.
Har Arcade 1 UP NBA Jam Shaq Edition fler spel än NBA Jam?
Enligt specifikationerna anges endast NBA Jam som spel, så det är troligen ett enspelsarkad.