Neutrik PX Series
1/4"Anslutning
1 styckAntal per förpackning
61,3 mmBredd
IEC 60603-11 / EIA RS-453, IEC 68-2-20Certifiering
52 mmDjup
7613187000768EAN
Anslutning 1/4"Egenskaper
Antal per förpackning 1 styckFörpackning
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu136 kr
Lägst senaste 30 dagarna136 kr
Lägst senaste 3 mån136 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Neutrik |
| EAN / GTIN | 7613187000768 |
| MPN | 2834956 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 12:45 |
| Anslutning | 1/4" |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 61,3 mm |
| Certifiering | IEC 60603-11 / EIA RS-453, IEC 68-2-20 |
| Djup | 52 mm |
| Egenskaper | Anslutning 1/4" |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Material | mässing, Nickel, Polyamid, Polyoximetylen (POM), Zink stål |
| Miljökrav | Temperatur vid drift -20 - 65 ° C |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Producent | Neutrik |
| Produktens färg | Svart, Silver |
| Temperatur vid drift | -20 - 65 ° C |
| Till producentens hemsida | www.neutrik.com |
| Varunummer | 2834956 |
| Vikt & dimension | Bredd 61,3 mm |
Vanliga frågor
Vilka material är Neutrik PX Series-kontakten tillverkad av?
Kontakten är tillverkad av mässing, nickel, polyamid, polyoximetylen (POM), zink och stål.
Vilka certifieringar uppfyller Neutrik PX Series?
Den uppfyller IEC 60603-11 / EIA RS-453 och IEC 68-2-20.
Vilka mått har Neutrik PX Series-kontakten?
Bredden är 61,3 mm och djupet är 52 mm.
Vilken temperatur klarar Neutrik PX Series vid drift?
Den klarar en temperatur vid drift på -20 till 65 °C.
Vilken typ av anslutning har Neutrik PX Series?
Den har en 1/4"-anslutning och plätering på anslutningskontakterna är nickel.