Nemesis Now - Dungeons & Dragons Bag of Holding and Devouring Box with reversible lid

Prisjämförelse (2)
Prishistorik
Specifikationer
| Varumärke | Nemesis Now |
| EAN / GTIN | 801269155391 |
| MPN | 3332526 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 10:46 |
| Egenskaper | Produkttyp Actionfigur att samla |
| Förpackningens innehåll | Förpackningstyp Presentask |
| Förpackningstyp | Presentask |
| Höjd | 170 mm |
| Licens | Dungeons & Dragons |
| Material | Polyresin, Harts |
| Producent | Nemesis Now |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkttyp | Actionfigur att samla |
| På grundval av | Videospel |
| Tema | Dungeons & Dragons |
| Till producentens hemsida | www.nemesisnow.com/ |
| Varunummer | 3332526 |
| Vikt & dimension | Höjd 170 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,7 kg |
Vanliga frågor
Vad är måtten på lådan och rymmer den en standardkonsol?
Specifikationerna anger inga exakta mått, men lådan är designad som en förvaringslåda med avtagbart lock och dold förvaring. Den är kategoriserad under hemkonsolväskor och -förvaring, så den bör rymma en standardkonsol, men kontrollera måtten hos återförsäljaren.
Är lådan officiellt licensierad av Dungeons & Dragons?
Produkten är tillverkad av Nemesis Now, som är kända för officiellt licensierade produkter. Specifikationerna anger inte explicit licensiering, men märket och produktnamnet antyder att den är officiell.
Vad menas med 'avtagbart lock & dold förvaring'?
Lådan har ett lock som kan tas bort helt, och under locket finns ett dolt förvaringsutrymme. Detta gör att du kan förvara t.ex. tärningar, figurer eller andra tillbehör på ett diskret sätt.
Kan lådan användas som en praktisk förvaring för spelkonsoler?
Ja, produkten är kategoriserad under hemkonsolväskor och -förvaring, så den är avsedd för förvaring av spelkonsoler och tillbehör. Den har även ett avtagbart lock för enkel åtkomst.