GEAR Wallet for Samsung A56 5G - Red (3 Card)
5 styckAntal per förpackning
AppleBrand kompatibilitet
105 mmBredd
7319925994916EAN
Maximal skärmstorlek 14,7 cm (5.8")Egenskaper
Låddjup 20 mmFörpackning
Antal per förpackning 5 styckFörpackningens innehåll
220 mmHöjd

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 05:40
Frakt vid kassa
168 kr
Till butikelgiganten.se
OkändUppdaterad 24 maj 2026 06:05
Frakt vid kassa
246 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 24 maj 2026 21:02
Frakt vid kassa
249 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu168 kr
Lägst senaste 30 dagarna168 kr
Lägst senaste 3 mån168 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Gear |
| EAN / GTIN | 7319925994916 |
| MPN | 3338279 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 21:02 |
| Antal per förpackning | 5 styck |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Bredd | 105 mm |
| Egenskaper | Maximal skärmstorlek 14,7 cm (5.8") |
| Förpackning | Låddjup 20 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 5 styck |
| Höjd | 220 mm |
| Inbyggt batteri | Nej |
| Kompatibilitet | iPhone X/XS |
| Låddjup | 20 mm |
| Material | Plast |
| Maximal skärmstorlek | 14,7 cm (5.8") |
| Producent | GEAR |
| Produktens färg | Vit |
| Skyddsfunktioner | Smutsavvisande, Fallsäker, Dammresistent, Reptålig |
| Till producentens hemsida | www.turascandinavia.com/da/varemaerker/g... |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3338279 |
| Vikt | 36 g |
| Vikt & dimension | Bredd 105 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Ärendetyp | Mobilskal |
Vanliga frågor
Passar detta fodral till Samsung Galaxy A56?
Ja, fodralet är specifikt designat för Samsung Galaxy A56 och har exakta utskärningar för knappar, kamera och portar.
Hur många kort kan jag förvara i fodralet?
Fodralet har 3 kortplatser och en sedelficka, så du kan förvara upp till 3 kort samt sedlar.
Är fodralet i röd färg?
Ja, detta Gear Samsung Galaxy A56 plånboksfodral är i färgen röd.
Kan fodralet användas som ett plånboksfodral?
Ja, det är ett plånboksfodral med 3 kortplatser och en sedelficka, vilket gör att du kan ha dina kort och sedlar samlade i fodralet.