GEAR Wallet for Samsung A56 5G - Black (3 Card)
Bredd 9 cmAllmänt
9 cmBredd
Samsung Galaxy A56Designat för
9 cm 22 cmDimensioner (BxDxH)
7319925994923EAN
2 cm 80 gEmballagets mått (BxDxH) / vikt
Vikbart fodralFodraltyp
SvartFärg

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 14:39
Frakt vid kassa
160 kr
Till butikelgiganten.se
OkändUppdaterad 24 maj 2026 03:09
Frakt vid kassa
246 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 24 maj 2026 21:05
Frakt vid kassa
249 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu160 kr
Lägst senaste 30 dagarna160 kr
Lägst senaste 3 mån160 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Gear |
| EAN / GTIN | 7319925994923 |
| MPN | 3338282 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 14:39 |
| Allmänt | Bredd 9 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Designat för | Samsung Galaxy A56 |
| Dimensioner (BxDxH) | 9 cm 22 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 2 cm 80 g |
| Fodraltyp | Vikbart fodral |
| Färg | Svart |
| Förslutningstyp | Magnetstängning |
| Höjd | 22 cm |
| Kompatibilitetsinformation | Designat för Samsung Galaxy A56 |
| Material | Läderimitation, termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Producent | GEAR |
| Produktbeskrivning | GEAR Classic - vikbart fodral för mobiltelefon |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skyddsfunktioner | Ställfunktion |
| Till producentens hemsida | www.turascandinavia.com/da/varemaerker/g... |
| Typ | Skydd |
| Typ av produkt | Vikbart fodral för mobiltelefon |
| Varunummer | 3338282 |
| Vikt | 72 g |
| Väska | Typ Skydd |
| Ytterligare utrymmen | 3 st. kort, sedlar, körkort |
| Återvunnet produktinnehåll | Tillverkas av återvunna material |
| Öppen typ | Sida |
Vanliga frågor
Passar detta fodral till Samsung Galaxy A56?
Ja, fodralet är specifikt designat för Samsung Galaxy A56 och har exakta utskärningar för knappar, portar och kamera.
Hur många kort kan jag förvara i fodralet?
Fodralet har 3 kortplatser och en sedelficka, så du kan förvara upp till 3 kort och kontanter.
Är fodralet ett plånboksfodral?
Ja, det är ett plånboksfodral med plats för kort och sedlar, vilket gör att du kan ha ditt mobilskal och plånbok i ett.