Adler AD 4202
5Antal hastigheter
JaBruksanvisning
JaDegkrokar
5908256831223EAN
300 WEffekt
Modell StativmixerEgenskaper
Förpackningens bredd 317 mmFörpackning
317 mmFörpackningens bredd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 12:10
Frakt vid kassa
362 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu362 kr
Lägst senaste 30 dagarna347 kr
Lägst senaste 3 mån347 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Adler |
| EAN / GTIN | 5908256831223 |
| MPN | 2841781 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 12:10 |
| Antal hastigheter | 5 |
| Bruksanvisning | Ja |
| Degkrokar | Ja |
| Effekt | 300 W |
| Egenskaper | Modell Stativmixer |
| Förpackning | Förpackningens bredd 317 mm |
| Förpackningens bredd | 317 mm |
| Förpackningens höjd | 245 mm |
| Förpackningens innehåll | Vispar Ja |
| Låddjup | 240 mm |
| Löstagbart stativ | Ja |
| Material | Skålmaterial Plast |
| Mixerfunktioner | Mixning |
| Producent | Adler |
| Produktens färg | Vit |
| Skål ingår | Ja |
| Skålmaterial | Plast |
| Strömtillförsel | Effekt 300 W |
| Till producentens hemsida | www.adlereurope.eu |
| Turbo | Ja |
| Utmatningsknapp | Ja |
| Varierbar hastighet | Ja |
| Varunummer | 2841781 |
| Vikt | 1,85 kg |
| Vikt & dimension | Vikt 1,85 kg |
| Vikt inkl. förpackning | 2,1 kg |
| Vispar | Ja |
Vanliga frågor
Vilka tillbehör ingår i förpackningen till Adler AD 4202?
Enligt specifikationerna ingår degkrokar och vispar i förpackningen.
Hur många hastigheter har Adler AD 4202?
Adler AD 4202 har 5 hastigheter.
Är stativet löstagbart på Adler AD 4202?
Ja, stativet är löstagbart enligt specifikationerna.
Vilka mått har förpackningen till Adler AD 4202?
Förpackningens bredd är 317 mm, höjd 245 mm och låddjup 240 mm.