LEGO Disney 43248 Insidan ut 2 – Känslokuber
Produkttyp Inside Out 2 Humörkubar - byggsatsAllmänt
394Antal inställda delar
16 cmBredd
16 cm x 8 cm x 10 cmDimensioner
Förpackningstyp BoxDiverse
10 cmDjup
5702017583617EAN
BoxFörpackningstyp

Butiker
Prisjämförelse (2)
elgiganten.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 10:09
Frakt vid kassa
209 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu209 kr
Lägst senaste 30 dagarna199 kr
Lägst senaste 3 mån199 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | LEGO |
| EAN / GTIN | 5702017583617 |
| MPN | 3256971 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 10:09 |
| Allmänt | Produkttyp Inside Out 2 Humörkubar - byggsats |
| Antal inställda delar | 394 |
| Bredd | 16 cm |
| Dimensioner | 16 cm x 8 cm x 10 cm |
| Diverse | Förpackningstyp Box |
| Djup | 10 cm |
| Förpackningstyp | Box |
| Höjd | 8 cm |
| Kontakta tillverkaren | www.lego.com/en-us/aboutus/lego-group/co... |
| Kvävningsrisk | Ja |
| Kön | Pojkar, flickor |
| Leksaken innehåller små delar | Ja |
| Producent | LEGO |
| Produktbeskrivning | LEGO Disney 43248 - Inside Out 2 Humörkubar - byggsats |
| Produkttyp | Inside Out 2 Humörkubar - byggsats |
| Säkerhetsvarningar | Inte för barn under 3 år, kvävningsrisk - små delar |
| Tecken/tema | Glädje, Anxiety, Margie, Foreman, Upp och ner |
| Till producentens hemsida | www.lego.com/en-GB/default.aspx |
| Varningar om kvävningsrisk | Kvävningsrisk Ja |
| Varunummer | 3256971 |
| Ålder | Från 9 år |
Vanliga frågor
Hur många delar ingår i LEGO Disney 43248 Insidan ut 2 – Känslokuber?
Byggsatsen innehåller 394 delar.
Vilka mått har den färdigbyggda modellen?
Modellen mäter 16 cm i bredd, 8 cm i höjd och 10 cm i djup.
Är leksaken lämplig för både pojkar och flickor?
Ja, den är märkt för både pojkar och flickor.
Innehåller setet smådelar som kan vara en kvävningsrisk?
Ja, det finns en kvävningsrisk, så leksaken är inte lämplig för barn under 3 år.
Vilken typ av förpackning har byggsatsen?
Byggsatsen levereras i en boxförpackning.