LEGO Disney 43276 Snövits smyckeskrin
358 styckAntal
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
5702017744681EAN
5702017744681EAN / UPC / GTIN
Produkttyp ByggsatsEgenskaper
Pojke/flickaFöreslagen målgrupp
222 mmFörpackningens bredd

Butiker
Prisjämförelse (2)
elgiganten.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 10:46
Frakt vid kassa
276 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu276 kr
Lägst senaste 30 dagarna276 kr
Lägst senaste 3 mån276 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | LEGO |
| EAN / GTIN | 5702017744681 |
| MPN | 3264169 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 10:46 |
| Antal | 358 styck |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| EAN / UPC / GTIN | 5702017744681 |
| Egenskaper | Produkttyp Byggsats |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackningens bredd | 222 mm |
| Förpackningens höjd | 76 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningsvolym | 4,42 cm ^ |
| Harmonized System (HS)-kod | 95030035 |
| Kontakta tillverkaren | www.lego.com/en-us/aboutus/lego-group/co... |
| Lastpallens bredd | 126,5 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 166,5 kg |
| Lastpallens längd | 120 cm |
| Lastpallens volym | 1214,4 cm ^ |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Ja |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningens längd 395 mm |
| Låddjup | 262 mm |
| Material | Plast |
| Montering krävs | Ja |
| Pallens nettovikt | 127,8 kg |
| Producent | LEGO |
| Product preorder date | 01-06-2024 |
| Product reveal date | 02-05-2024 |
| Product street date | 01-06-2024 |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkttyp | Byggsats |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 6 År |
| Strömtillförsel | Batterier krävs Nej |
| Till producentens hemsida | www.lego.com/en-GB/default.aspx |
| Ursprungsland | Ungern |
| Varunummer | 3264169 |
| Vikt | 665 g |
| Vikt & dimension | Förpackningsvolym 4,42 cm ^ |
| Vikt inkl. förpackning | 665 g |
| Ytterförpackningens bredd | 238 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,54 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 280 mm |
| Ytterförpackningens längd | 395 mm |
| Ytterförpackningens volym | 26,323 cm ^ |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 5702017764887 |
| Ytterkartongens nettovikt | 3,19 kg |
Vanliga frågor
Hur många bitar ingår i LEGO Disney 43276 Snövits smyckeskrin?
Byggsatsen innehåller 358 bitar.
Vilken åldersgrupp rekommenderas för denna byggsats?
Produkten är märkt för pojke/flicka, men specifik åldersrekommendation anges inte i specifikationerna.
Kräver LEGO 43276 Snövits smyckeskrin batterier?
Nej, varken batterier krävs eller medföljer.
Vilka mått har förpackningen till LEGO Disney 43276?
Förpackningen är 222 mm bred, 76 mm hög och har en volym på 4,42 cm³.
Vad är EAN-koden för LEGO 43276 Snövits smyckeskrin?
EAN-koden är 5702017744681.