Brother Barcode Utility
1 licens/-erAntal licenser
Vikt inkl. förpackning 1 gFörpackning
Brother ADS-2400N, DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, DCP-L8410CDWKompatibilitet
www.brother.dk/contact-usKontakta tillverkaren
Antal licenser 1 licens/-erLicense
Ursprungsland JapanLogistikdata
ZBR8LS48BARModell
BrotherProducent
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
OkändUppdaterad 24 maj 2026 20:40
Frakt vid kassa
2 722 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 722 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 722 kr
Lägst senaste 3 mån2 722 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Brother |
| MPN | 2855592 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 20:40 |
| Antal licenser | 1 licens/-er |
| Förpackning | Vikt inkl. förpackning 1 g |
| Kompatibilitet | Brother ADS-2400N, DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, DCP-L8410CDW |
| Kontakta tillverkaren | www.brother.dk/contact-us |
| License | Antal licenser 1 licens/-er |
| Logistikdata | Ursprungsland Japan |
| Producent | Brother |
| Till producentens hemsida | www.brother.com |
| Typ av programvara | Licens |
| Ursprungsland | Japan |
| Varunummer | 2855592 |
| Vikt | 1 g |
| Vikt inkl. förpackning | 1 g |
| Övrigt | Vikt 1 g |
Vanliga frågor
Vilka Brother-skrivare är kompatibla med Barcode Utility?
Barcode Utility är kompatibelt med följande modeller: Brother ADS-2400N, DCP-L5500DN, DCP-L6600DW och DCP-L8410CDW.
Hur många licenser ingår i köpet?
Köpet inkluderar 1 licens för programvaran.
Var tillverkas Brother Barcode Utility?
Programvaran är tillverkad i Japan.
Vad är produktmodellen för denna programvara?
Produktmodellen är ZBR8LS48BAR.