Nemesis Now - Diablo® IV Mephisto Goblet - Muggar
1 styckAntal per förpackning
0801269156466EAN
Produkttyp SamlarfigurEgenskaper
AllaFöreslagen målgrupp
Förpackningstyp PresentaskFörpackningens innehåll
PresentaskFörpackningstyp
195 mmHöjd
DiabloLicens

Butiker
Prisjämförelse (2)
elgiganten.se
I lagerUppdaterad 30 maj 2026 06:58
Frakt vid kassa
499 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 29 maj 2026 01:46
Frakt vid kassa
503 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu499 kr
Lägst senaste 30 dagarna503 kr
Lägst senaste 3 mån503 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nemesis Now |
| EAN / GTIN | 801269156466 |
| MPN | 3346285 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 30 maj 2026 06:58 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produkttyp Samlarfigur |
| Föreslagen målgrupp | Alla |
| Förpackningens innehåll | Förpackningstyp Presentask |
| Förpackningstyp | Presentask |
| Höjd | 195 mm |
| Licens | Diablo |
| Material | Polyresin |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Producent | Nemesis Now |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkttyp | Samlarfigur |
| På grundval av | Filmer och TV-serier |
| Rekommenderad användning | inomhus |
| Rekommenderad ålder | Vuxen och barn |
| Tema | IV Mephisto Goblet |
| Varunummer | 3346285 |
| Vikt & dimension | Höjd 195 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 620 g |
Vanliga frågor
Är bägaren handmålad?
Ja, enligt specifikationerna är den handmålad i harts.
Vilket material är bägaren gjord av?
Bägaren är tillverkad av harts, vilket är ett vanligt material för samlarobjekt.
Är bägaren en officiell Harry Potter-produkt?
Produkten är från märket Nemesis Now, som är känt för officiellt licensierade samlarobjekt, men specifikationerna anger inte explicit om den är officiellt licensierad.
Vilken karaktär föreställer bägaren?
Bägaren är designad med motivet Dobby, husalven från Harry Potter-serien.