Nemesis Now - Lord of the Rings War of the Rohirrim Hèra Collectible Goblet - Muggar
1 styckAntal per förpackning
0801269156220EAN
Produkttyp SamlarfigurEgenskaper
AllaFöreslagen målgrupp
Förpackningstyp PresentaskFörpackningens innehåll
PresentaskFörpackningstyp
195 mmHöjd
Sagan om ringenLicens

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 29 maj 2026 05:03
Frakt vid kassa
325 kr
Till butikelgiganten.se
I lagerUppdaterad 30 maj 2026 08:46
Frakt vid kassa
399 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu325 kr
Lägst senaste 30 dagarna325 kr
Lägst senaste 3 mån325 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nemesis Now |
| EAN / GTIN | 801269156220 |
| MPN | 3350840 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 30 maj 2026 08:46 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produkttyp Samlarfigur |
| Föreslagen målgrupp | Alla |
| Förpackningens innehåll | Förpackningstyp Presentask |
| Förpackningstyp | Presentask |
| Höjd | 195 mm |
| Licens | Sagan om ringen |
| Material | Polyresin |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Producent | Nemesis Now |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkttyp | Samlarfigur |
| På grundval av | Filmer och TV-serier |
| Rekommenderad användning | inomhus |
| Rekommenderad ålder | Vuxen och barn |
| Tema | Lord of the Rings War of the Rohirrim Hèra Collectible Goblet |
| Varunummer | 3350840 |
| Vikt & dimension | Höjd 195 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 600 g |
Vanliga frågor
Är bägaren handmålad?
Ja, enligt specifikationen är den handmålad i harts.
Vilket material är bägaren gjord av?
Bägaren är tillverkad av harts.
Är detta en officiell Lord of the Rings-produkt?
Produkten är från märket Nemesis Now och är en LOTR-bägare med Rohirrim Hera-tema, men specifikationerna anger inte om den är officiellt licensierad.
Vad är temat på bägaren?
Bägaren har ett Rohirrim Hera-tema från Sagan om ringen.