Nemesis Now - World of Warcraft Alexstraza Goblet - Muggar
1 styckAntal per förpackning
0801269153779EAN
Produkttyp SamlarfigurEgenskaper
AllaFöreslagen målgrupp
Förpackningstyp PresentaskFörpackningens innehåll
PresentaskFörpackningstyp
195 mmHöjd
World of WarcraftLicens

Butiker
Prisjämförelse (2)
elgiganten.se
I lagerUppdaterad 29 maj 2026 15:10
Frakt vid kassa
399 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 28 maj 2026 19:00
Frakt vid kassa
479 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu399 kr
Lägst senaste 30 dagarna479 kr
Lägst senaste 3 mån479 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nemesis Now |
| EAN / GTIN | 801269153779 |
| MPN | 3346286 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 29 maj 2026 15:10 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produkttyp Samlarfigur |
| Föreslagen målgrupp | Alla |
| Förpackningens innehåll | Förpackningstyp Presentask |
| Förpackningstyp | Presentask |
| Höjd | 195 mm |
| Licens | World of Warcraft |
| Material | Polyresin |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Producent | Nemesis Now |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkttyp | Samlarfigur |
| På grundval av | Filmer och TV-serier |
| Rekommenderad användning | inomhus |
| Rekommenderad ålder | Vuxen och barn |
| Tema | World of Warcraft Alexstrasza Goblet |
| Varunummer | 3346286 |
| Vikt & dimension | Höjd 195 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 610 g |
Vanliga frågor
Är bägaren handmålad?
Ja, enligt specifikationerna är bägaren handmålad i harts.
Vilket material är bägaren gjord av?
Bägaren är tillverkad av harts, vilket är ett vanligt material för samlarföremål och merchandise.
Är detta en officiell World of Warcraft-produkt?
Produkten är från märket Nemesis Now, som är känt för licensierade samlarobjekt. Specifikationerna anger att den är en WoW-bägare med motivet Alexstrasza.
Vilken kategori tillhör bägaren?
Bägaren är kategoriserad under Elektronik > Tillbehör till dataspelskonsoler, men även under Sport & Fritid > Samlarobjekt & Merchandise > Merch.