Nemesis Now - Three Wise Stormtroopers (Shelf Sitters) - Figur
1 styckAntal per förpackning
0801269153748EAN
Produkttyp SamlarfigurEgenskaper
AllaFöreslagen målgrupp
Förpackningstyp PresentaskFörpackningens innehåll
PresentaskFörpackningstyp
110 mmHöjd
PolyresinMaterial

Butiker
Prisjämförelse (2)
elgiganten.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 05:42
Frakt vid kassa
279 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:12
Frakt vid kassa
346 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu279 kr
Lägst senaste 30 dagarna279 kr
Lägst senaste 3 mån279 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nemesis Now |
| EAN / GTIN | 801269153748 |
| MPN | 3332531 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 05:42 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produkttyp Samlarfigur |
| Föreslagen målgrupp | Alla |
| Förpackningens innehåll | Förpackningstyp Presentask |
| Förpackningstyp | Presentask |
| Höjd | 110 mm |
| Material | Polyresin |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Producent | Nemesis Now |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkttyp | Samlarfigur |
| På grundval av | Filmer och TV-serier |
| Rekommenderad användning | inomhus |
| Rekommenderad ålder | Vuxen och barn |
| Tema | Three Wise Sitting Stormtroopers |
| Varunummer | 3332531 |
| Vikt & dimension | Höjd 110 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 340 g |
Vanliga frågor
Är denna figur handmålad?
Ja, enligt specifikationerna är den handmålad, vilket innebär att varje exemplar kan ha unika detaljer.
Vilket material är figuren gjord av?
Specifikationerna anger inte materialet, men som handmålad staty från Nemesis Now är den troligen i resin eller polyresin.
Är figuren en officiell Star Wars-produkt?
Nemesis Now är kända för licensierade produkter, men specifikationerna anger inte om den är officiellt licensierad.