Nemesis Now - Dark Souls Solaire Wall Plaque
1 styckAntal per förpackning
0801269155483EAN
Produkttyp SamlarfigurEgenskaper
AllaFöreslagen målgrupp
Förpackningstyp PresentaskFörpackningens innehåll
PresentaskFörpackningstyp
275 mmHöjd
PolyresinMaterial

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 28 maj 2026 22:02
Frakt vid kassa
761 kr
Till butikelgiganten.se
I lagerUppdaterad 30 maj 2026 06:07
Frakt vid kassa
799 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu761 kr
Lägst senaste 30 dagarna761 kr
Lägst senaste 3 mån761 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nemesis Now |
| EAN / GTIN | 801269155483 |
| MPN | 3346276 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 30 maj 2026 06:07 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produkttyp Samlarfigur |
| Föreslagen målgrupp | Alla |
| Förpackningens innehåll | Förpackningstyp Presentask |
| Förpackningstyp | Presentask |
| Höjd | 275 mm |
| Material | Polyresin |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Producent | Nemesis Now |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkttyp | Samlarfigur |
| På grundval av | Filmer och TV-serier |
| Rekommenderad användning | inomhus |
| Rekommenderad ålder | Vuxen och barn |
| Tema | Dark Souls Solaire Wall Plaque |
| Varunummer | 3346276 |
| Vikt & dimension | Höjd 275 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,66 kg |