Nemesis Now - World of Warcraft Sylvanas Goblet 19.5cm - Muggar
1 styckAntal per förpackning
0801269156411EAN
Produkttyp SamlarfigurEgenskaper
AllaFöreslagen målgrupp
Förpackningstyp PresentaskFörpackningens innehåll
PresentaskFörpackningstyp
195 mmHöjd
World of WarcraftLicens

Butiker
Prisjämförelse (2)
elgiganten.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 05:42
Frakt vid kassa
399 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 15:27
Frakt vid kassa
503 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu399 kr
Lägst senaste 30 dagarna399 kr
Lägst senaste 3 mån399 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nemesis Now |
| EAN / GTIN | 801269156411 |
| MPN | 3346279 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 15:27 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produkttyp Samlarfigur |
| Föreslagen målgrupp | Alla |
| Förpackningens innehåll | Förpackningstyp Presentask |
| Förpackningstyp | Presentask |
| Höjd | 195 mm |
| Licens | World of Warcraft |
| Material | Polyresin |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Producent | Nemesis Now |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkttyp | Samlarfigur |
| På grundval av | Filmer och TV-serier |
| Rekommenderad användning | inomhus |
| Rekommenderad ålder | Vuxen och barn |
| Tema | World of Warcraft Sylvanas Goblet |
| Varunummer | 3346279 |
| Vikt & dimension | Höjd 195 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 450 g |