Xiaomi Handdammsugare Mi Vacuum Cleaner Mini
JaAC-adapter inkluderad
10,8 VBatterispänning
JaBorst munstycke
55 mmBredd
JaDammsugarrörsmontering
Typ av dammbehållare Utan påseDesign
55 mmDjup
6934177745959EAN
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu509 kr
Lägst senaste 30 dagarna494 kr
Lägst senaste 3 mån494 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Xiaomi |
| EAN / GTIN | 6934177745959 |
| MPN | 2915140 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 03:38 |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Batterispänning | 10,8 V |
| Borst munstycke | Ja |
| Bredd | 55 mm |
| Dammsugarrörsmontering | Ja |
| Design | Typ av dammbehållare Utan påse |
| Djup | 55 mm |
| Fog munstycke | Ja |
| Förpackningens innehåll | Dammsugarrörsmontering Ja |
| Höjd | 267 mm |
| Max. ineffekt | 40 W |
| Prestanda | Rengöringstyp Torr |
| Producent | Xiaomi |
| Produktens färg | Vit |
| Rengöringstyp | Torr |
| Strömkälla | Batteri |
| Strömtillförsel | Strömkälla Batteri |
| Sugkraft | 6000 Pa |
| Till producentens hemsida | www.mi.com/en/ |
| Typ av dammbehållare | Utan påse |
| Typ av ytor | Golv, Matta, Klädsel |
| Vakuum | 6 kPa |
| Varunummer | 2915140 |
| Vikt | 500 g |
| Vikt & dimension | Vikt 500 g |
| Övrigt | Vakuum 6 kPa |
Vanliga frågor
Vad är batterispänningen på Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini?
Batterispänningen är 10,8 V.
Vilka munstycken ingår i förpackningen?
Enligt specifikationerna ingår ett borstmunstycke och ett fogmunstycke.
Vilka är måtten på denna handdammsugare?
Måtten är: bredd 55 mm, djup 55 mm och höjd 267 mm.
Har den en dammsugarrörsmontering?
Ja, dammsugarrörsmontering ingår enligt specifikationerna.
Vilken typ av dammbehållare har den?
Den har en dammbehållare utan påse.