275 mmBredd
318 mmDjup
4002432128020EAN
Modell Vanlig mappEgenskaper
A4Format
250 arkHögsta kapacitet
1 mmHöjd
KartongMaterial
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu37 kr
Lägst senaste 30 dagarna37 kr
Lägst senaste 3 mån37 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432128020 |
| MPN | 2916447 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 08:08 |
| Bredd | 275 mm |
| Djup | 318 mm |
| Egenskaper | Modell Vanlig mapp |
| Format | A4 |
| Högsta kapacitet | 250 ark |
| Höjd | 1 mm |
| Material | Kartong |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Orientering | Poträtt |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/en-ax/ |
| Ursprungsland | Europa |
| Varunummer | 2916447 |
| Vikt | 40 g |
| Vikt & dimension | Bredd 275 mm |
| Yta | Mätt |
| Övrigt | Ursprungsland Europa |
Vanliga frågor
Vilket format har Leitz Recycle Offertmapp?
Mappen har A4-format (275 mm bredd, 318 mm djup).
Hur många ark rymmer mappen?
Den har en högsta kapacitet på 250 ark med en mediavikt på 80 g/m².
Vilket material är mappen tillverkad av?
Mappen är tillverkad av kartong.
Är mappen en vanlig offertmapp eller har den flikar?
Det är en vanlig mapp (modell vanlig mapp) utan flikar, i porträttorientering.