FURY Gaming Avenger XL
Produkttyp Stol - ergonomisk - högsvart - armstöd - svängtappAllmänt
2Antal armstöd
Form RingformadArmstöd
Design Femuddig stjärnaBas
Femuddig stjärnaDesign
Grantiinformation Fästanordningar: 2 årDiverse
5901969426823EAN
RingformadForm
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 21:40
Frakt vid kassa
3 274 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu3 274 kr
Lägst senaste 30 dagarna3 274 kr
Lägst senaste 3 mån3 274 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | FURY Gaming |
| EAN / GTIN | 5901969426823 |
| MPN | 2911330 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 21:40 |
| Allmänt | Produkttyp Stol - ergonomisk - högsvart - armstöd - svängtapp |
| Antal armstöd | 2 |
| Armstöd | Form Ringformad |
| Bas | Design Femuddig stjärna |
| Design | Femuddig stjärna |
| Diverse | Grantiinformation Fästanordningar: 2 år |
| Form | Ringformad |
| Funktioner | Dubbelhjulsdäck |
| Färg | Svart, vit |
| Förpackningsinnehåll | Ryggkudde, nackstöd |
| Grantiinformation | Fästanordningar: 2 år |
| Hjul | 5 |
| Huvudstöd | Ja |
| Material | PU-syntetläder |
| Max. laddningsvikt | 150 kg |
| Montering erfordras | Ja |
| Mått och vikt | Vikt 14.5 kg |
| Producent | FURY Gaming |
| Produktbeskrivning | Fury Avenger XL - stol - PU-syntetläder - svart, vit |
| Produkttyp | Stol - ergonomisk - högsvart - armstöd - ringformad - svängtapp |
| Ryggstöd | Vinkeljustering Ja |
| Till producentens hemsida | www.natec-zone.com/ |
| Utformad för | Gaming |
| Vadderade armstöd | Ja |
| Varunummer | 2911330 |
| Vikt | 14.5 kg |
| Vinkeljustering | Ja |
Vanliga frågor
Vad är maxvikten för FURY Gaming Avenger XL?
Specifikationerna anger inte en specifik maxvikt för stolen. För att få denna information rekommenderas att kontakta tillverkaren eller återförsäljaren.
Har FURY Gaming Avenger XL justerbara armstöd?
Stolen har två ringformade armstöd, men specifikationerna anger inte om de är justerbara i höjd eller vinkel.
Vilken typ av hjul har FURY Gaming Avenger XL?
Stolen har dubbelhjulsdäck, vilket innebär att varje hjul har två hjulytor för bättre stabilitet och rullning.
Vad ingår i förpackningen för FURY Gaming Avenger XL?
Förpackningen innehåller en ryggkudde och ett nackstöd utöver själva stolen.
Vilken garanti gäller för FURY Gaming Avenger XL?
Stolen har 2 års garanti på fästanordningar enligt specifikationerna.