Leitz MyBox Cosy Förvaringsfack Grå
1Antal
1 styckAntal per förpackning
246 mmBredd
NejBärhandtag
98 mmDjup
4002432128143EAN
Produkttyp FörvaringslådaEgenskaper
RektangulärForm
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 13:12
Frakt vid kassa
150 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu150 kr
Lägst senaste 30 dagarna132 kr
Lägst senaste 3 mån132 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432128143 |
| MPN | 2917848 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 13:12 |
| Antal | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 246 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Djup | 98 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Förvaringslåda |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Höjd | 160 mm |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA) |
| Korrekt användning | inomhus |
| Lock ingår | Nej |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Låsbart lock | Nej |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Grå |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Staplingsbar | Ja |
| Tekniska detaljer | Innehåller inte Bisfenol A (BPA) |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2917848 |
| Vikt | 300 g |
| Vikt & dimension | Bredd 246 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz MyBox Cosy Förvaringsfack Grå?
Förvaringsfacket har måtten 246 mm bredd, 160 mm höjd och 98 mm djup.
Är Leitz MyBox Cosy utrustad med bärhandtag?
Nej, enligt specifikationerna har den inget bärhandtag.
Vilken form har Leitz MyBox Cosy förvaringsfack?
Förvaringsfacket är rektangulärt.
Innehåller Leitz MyBox Cosy Bisfenol A (BPA)?
Nej, produkten innehåller inte Bisfenol A (BPA).
Hur många förvaringsfack ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 styck förvaringsfack.