Leitz MyBox Cosy Insats med handtag Small, Förvaring Blå
3Antal fack
1 styckAntal per förpackning
307 mmBredd
JaBärhandtag
181 mmDjup
4002432128198EAN
Produktens färg BlåEgenskaper
56 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 13:37
Frakt vid kassa
100 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu100 kr
Lägst senaste 30 dagarna100 kr
Lägst senaste 3 mån100 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432128198 |
| MPN | 2917859 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 13:37 |
| Antal fack | 3 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 307 mm |
| Bärhandtag | Ja |
| Djup | 181 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Blå |
| Höjd | 56 mm |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA) |
| Lock ingår | Nej |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Låsbart lock | Nej |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Blå |
| Staplingsbar | Nej |
| Tekniska detaljer | Innehåller inte Bisfenol A (BPA) |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2917859 |
| Vikt | 300 g |
| Vikt & dimension | Bredd 307 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz MyBox Cosy Insats Small?
Insatsen har måtten 307 mm bredd, 181 mm djup och 56 mm höjd.
Hur många fack har insatsen?
Insatsen har 3 fack för att organisera småsaker på skrivbordet.
Har insatsen ett lock eller är den öppen?
Nej, lock ingår inte och den är inte låsbar. Insatsen är öppen upptill.
Är Leitz MyBox Cosy Insats Small BPA-fri?
Ja, produkten innehåller inte Bisfenol A (BPA).
Har insatsen ett handtag?
Ja, den har ett bärhandtag för enkel hantering.