Leitz MyBox Cosy Insats med handtag Small, Förvaring Grå
3Antal fack
1 styckAntal per förpackning
307 mmBredd
JaBärhandtag
181 mmDjup
4002432128204EAN
Produktens färg GråEgenskaper
56 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 16:20
Frakt vid kassa
138 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu138 kr
Lägst senaste 30 dagarna126 kr
Lägst senaste 3 mån126 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432128204 |
| MPN | 2917861 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 16:20 |
| Antal fack | 3 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 307 mm |
| Bärhandtag | Ja |
| Djup | 181 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Grå |
| Höjd | 56 mm |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA) |
| Lock ingår | Nej |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Låsbart lock | Nej |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Grå |
| Staplingsbar | Nej |
| Tekniska detaljer | Innehåller inte Bisfenol A (BPA) |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2917861 |
| Vikt | 300 g |
| Vikt & dimension | Bredd 307 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz MyBox Cosy Insats Small?
Insatsen har bredd 307 mm, djup 181 mm och höjd 56 mm.
Hur många fack har insatsen?
Insatsen har 3 fack för att organisera småsaker på skrivbordet.
Har insatsen ett handtag?
Ja, den har ett bärhandtag som gör den lätt att flytta.
Innehåller insatsen BPA?
Nej, produkten innehåller inte Bisfenol A (BPA).
Ingår lock till insatsen?
Nej, lock ingår inte och insatsen har inte låsbart lock.