Leitz MyBox Cosy Small med lock, Förvaringslåda Grå
1Antal
JaAvtagbart lock
318 mmBredd
NejBärhandtag
128 mmDjup
4002432128112EAN
Produkttyp FörvaringslådaEgenskaper
RektangulärForm
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 06:24
Frakt vid kassa
169 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu169 kr
Lägst senaste 30 dagarna169 kr
Lägst senaste 3 mån169 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432128112 |
| MPN | 2917842 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 06:24 |
| Antal | 1 |
| Avtagbart lock | Ja |
| Bredd | 318 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Djup | 128 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Förvaringslåda |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Höjd | 191 mm |
| Korrekt användning | inomhus |
| Lock ingår | Ja |
| Lockets färg | Grå |
| Låsbart lock | Ja |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Grå |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Staplingsbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2917842 |
| Vikt | 630 g |
| Vikt & dimension | Volym 5 l |
| Volym | 5 l |
Vanliga frågor
Vad är måtten på Leitz MyBox Cosy Small?
Lådan har bredd 318 mm, djup 128 mm och höjd 191 mm.
Har Leitz MyBox Cosy Small något bärhandtag?
Nej, denna förvaringslåda saknar bärhandtag.
Är Leitz MyBox Cosy Small avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Den är avsedd för inomhusbruk.