Leitz MyBox Cosy Small med lock, Förvaringslåda Gul
1 styckAntal per förpackning
JaAvtagbart lock
318 mmBredd
NejBärhandtag
191 mmDjup
4002432128099EAN
Produkttyp FörvaringslådaEgenskaper
RektangulärForm
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 00:00
Frakt vid kassa
169 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu169 kr
Lägst senaste 30 dagarna169 kr
Lägst senaste 3 mån169 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432128099 |
| MPN | 2917840 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 00:00 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Avtagbart lock | Ja |
| Bredd | 318 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Djup | 191 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Förvaringslåda |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Höjd | 128 mm |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA) |
| Lock ingår | Ja |
| Lockets färg | Gul |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Låsbart lock | Ja |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Gul |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Staplingsbar | Ja |
| Tekniska detaljer | Innehåller inte Bisfenol A (BPA) |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2917840 |
| Vattentålig | Ja |
| Vikt | 630 g |
| Vikt & dimension | Volym 5 l |
| Volym | 5 l |
Vanliga frågor
Vilka inner- och yttermått har Leitz MyBox Cosy Small?
Yttermåtten är 318 mm bred, 191 mm djup och 128 mm hög. Invändiga mått anges inte i specifikationen.
Har locket på Leitz MyBox Cosy Small någon form av låsning eller är det bara avtagbart?
Locket är avtagbart, men specifikationen anger inte om det har någon låsfunktion eller snäppstängning.
Är Leitz MyBox Cosy Small fri från Bisfenol A (BPA)?
Ja, enligt specifikationen innehåller den inte Bisfenol A (BPA).
Vilken form har Leitz MyBox Cosy Small?
Lådan är rektangulär till formen.
Har Leitz MyBox Cosy Small något bärhandtag?
Nej, specifikationen anger att den inte har bärhandtag.