Leitz MyBox Cosy Sorteringsfack, Långt, Förvaring Blå
1Antal
307 mmBredd
NejBärhandtag
55 mmDjup
4002432128167EAN
Produkttyp FörvaringslådaEgenskaper
RektangulärForm
MonokromatisktFärgsättning
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 08:17
Frakt vid kassa
71 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu71 kr
Lägst senaste 30 dagarna71 kr
Lägst senaste 3 mån71 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432128167 |
| MPN | 2917853 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 08:17 |
| Antal | 1 |
| Bredd | 307 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Djup | 55 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Förvaringslåda |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Höjd | 105 mm |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA) |
| Lock ingår | Ja |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Låsbart lock | Nej |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Blå |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Staplingsbar | Ja |
| Tekniska detaljer | Innehåller inte Bisfenol A (BPA) |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2917853 |
| Vikt | 200 g |
| Vikt & dimension | Bredd 307 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz MyBox Cosy Sorteringsfack, Långt, Förvaring Blå?
Sorteringsfacket har måtten 307 mm bredd, 105 mm höjd och 55 mm djup.
Ingår lock till denna förvaringslåda?
Ja, lock ingår till Leitz MyBox Cosy Sorteringsfack.
Är Leitz MyBox Cosy fri från Bisfenol A (BPA)?
Ja, produkten innehåller inte Bisfenol A (BPA).
Har denna förvaringslåda bärhandtag?
Nej, Leitz MyBox Cosy Sorteringsfack har inget bärhandtag.
Vilken form har Leitz MyBox Cosy Sorteringsfack?
Sorteringsfacket har en rektangulär form.