Leitz MyBox Cosy Sorteringsfack, Långt, Förvaring Gul
1Antal
307 mmBredd
NejBärhandtag
55 mmDjup
4002432128150EAN
Produkttyp FörvaringslådaEgenskaper
RektangulärForm
MonokromatisktFärgsättning
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 19:37
Frakt vid kassa
100 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu100 kr
Lägst senaste 30 dagarna100 kr
Lägst senaste 3 mån100 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432128150 |
| MPN | 2917852 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 19:37 |
| Antal | 1 |
| Bredd | 307 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Djup | 55 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Förvaringslåda |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Höjd | 105 mm |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA) |
| Lock ingår | Nej |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Låsbart lock | Nej |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Gul |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Staplingsbar | Ja |
| Tekniska detaljer | Innehåller inte Bisfenol A (BPA) |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2917852 |
| Vikt | 200 g |
| Vikt & dimension | Bredd 307 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz MyBox Cosy Sorteringsfack, Långt, Förvaring Gul?
Sorteringsfacket har måtten 307 mm bredd, 105 mm höjd och 55 mm djup.
Har denna förvaringslåda ett lock?
Nej, lock ingår inte. Produkten är en öppen förvaringslåda.
Vilken form har Leitz MyBox Cosy Sorteringsfack?
Den har en rektangulär form.
Innehåller produkten Bisfenol A (BPA)?
Nej, produkten innehåller inte Bisfenol A (BPA).
Vilken färg har Leitz MyBox Cosy Sorteringsfack?
Färgen är gul och färgsättningen är monokromatisk.