1Antal fack
229 mmBredd
313 mmDjup
4002432125807EAN
Modell Vanlig mappEgenskaper
JaEtikettficka
A4Format
40 arkHögsta kapacitet
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 03:37
Frakt vid kassa
80 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu80 kr
Lägst senaste 30 dagarna80 kr
Lägst senaste 3 mån80 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432125807 |
| MPN | 2917831 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 03:37 |
| Antal fack | 1 |
| Bredd | 229 mm |
| Djup | 313 mm |
| Egenskaper | Modell Vanlig mapp |
| Etikettficka | Ja |
| Format | A4 |
| Högsta kapacitet | 40 ark |
| Höjd | 2 mm |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Orientering | Poträtt |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2917831 |
| Vikt | 60 g |
| Vikt & dimension | Bredd 229 mm |
| Yta | Mätt |
Vanliga frågor
Hur många ark rymmer Leitz Cosy Flikmapp Sekretess?
Mappen har en högsta kapacitet på 40 ark med en medievikt på 80 g/m².
Vilket format har mappen och vilka mått har den?
Mappen är i A4-format med måtten 229 mm bredd, 313 mm djup och 2 mm höjd.
Har mappen en etikettficka?
Ja, Leitz Cosy Flikmapp Sekretess har en etikettficka för märkning.
Vilket material är mappen tillverkad i?
Mappen är tillverkad av polypropen (PP).