235 mmBredd
320 mmDjup
4002432125715EAN
Modell TeckningsmappEgenskaper
A4Format
JaFästanordning
150 arkHögsta kapacitet
8 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 06:31
Frakt vid kassa
72 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu72 kr
Lägst senaste 30 dagarna72 kr
Lägst senaste 3 mån72 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432125715 |
| MPN | 2917816 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 06:31 |
| Bredd | 235 mm |
| Djup | 320 mm |
| Egenskaper | Modell Teckningsmapp |
| Format | A4 |
| Fästanordning | Ja |
| Högsta kapacitet | 150 ark |
| Höjd | 8 mm |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2917816 |
| Vikt | 110 g |
| Vikt & dimension | Bredd 235 mm |
| Yta | Mätt |
Vanliga frågor
Vilket format har Leitz Cosy 3-klaffmappen?
Mappen är i A4-format, med bredd 235 mm och djup 320 mm.
Hur många ark rymmer mappen?
Den har en högsta kapacitet på 150 ark (80 g/m²).
Vilket material är mappen tillverkad av?
Mappen är tillverkad av polypropylen (PP).
Har mappen en fästanordning?
Ja, den har en fästanordning för att hålla pappren på plats.