EGLO ARRECIFE spot rail 3L sand
145 mmBredd
Produktens färg Brun, NickelDesign
745 mmDjup
9008606262045EAN
På / av-knapp NejErgonomi
E27Fäste/lock
235 mmHöjd
IP20Internationellt skydd (IP) kod
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 27 maj 2026 22:55
Frakt vid kassa
1 260 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 260 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 260 kr
Lägst senaste 3 mån1 260 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | EGLO |
| EAN / GTIN | 9008606262045 |
| MPN | 3147763 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 27 maj 2026 22:55 |
| Bredd | 145 mm |
| Design | Produktens färg Brun, Nickel |
| Djup | 745 mm |
| Ergonomi | På / av-knapp Nej |
| Fäste/lock | E27 |
| Höjd | 235 mm |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Lampor | Fäste/lock E27 |
| Lämplig placering | Universal |
| Material, hölje | Stål |
| Producent | EGLO |
| Produktens färg | Brun, Nickel |
| På / av-knapp | Nej |
| Skyddsklass | I |
| Spänning | 220-240 V |
| Strömtillförsel | Spänning 220-240 V |
| Till producentens hemsida | www.eglo.com |
| Varunummer | 3147763 |
| Vikt | 1,62 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 145 mm |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
Vanliga frågor
Vilken sockel använder lamporna i EGLO ARRECIFE spot rail 3L sand?
Lamporna använder E27-sockel, vilket är en vanlig storlek för glödlampor och LED-lampor.
Vad är måtten på EGLO ARRECIFE spot rail 3L sand?
Produkten har bredd 145 mm, djup 745 mm och höjd 235 mm.
Vilket material är höljet tillverkat av?
Höljet är tillverkat av stål.
Vilka färger finns produkten i?
Produkten finns i färgerna Brun och Nickel.