EGLO CARDILLIO spot rail 2L black
2 lamporAntal lampor
1 styckAntal per förpackning
85 mmBredd
Produkttyp Nedtryckbar spotlightDesign
NejDimbar
385 mmDjup
9008606244430EAN
EEnergiklass
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu782 kr
Lägst senaste 30 dagarna782 kr
Lägst senaste 3 mån782 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | EGLO |
| EAN / GTIN | 9008606244430 |
| MPN | 3147856 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 27 maj 2026 17:15 |
| Antal lampor | 2 lampor |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 85 mm |
| Design | Produkttyp Nedtryckbar spotlight |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 385 mm |
| Energiklass | E |
| Ergonomi | Dimbar Nej |
| Färgtemperatur (max) | 3000 K |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 175 mm |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Lampor | 3,2 W |
| Ljusflöde | 800 LM |
| Lämplig för inomhusbruk | Ja |
| Material, hölje | Aluminium, Plast, Stål |
| Plafond form | Rektangel |
| Producent | EGLO |
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Nedtryckbar spotlight |
| På / av-knapp | Nej |
| Spänning | 220 - 240 V |
| Strömtillförsel | Energiklass E |
| Till producentens hemsida | www.eglo.com |
| Varunummer | 3147856 |
| Vikt | 640 g |
| Vikt & dimension | Bredd 85 mm |
| Växelström Frekvens | 50 / 60 hz |
| ljus färg | Varmvitt |
| placering | Tak |
Vanliga frågor
Vad är max färgtemperatur för EGLO CARDILLIO spot rail 2L black?
Max färgtemperatur är 3000 K, vilket ger ett varmvitt ljus.
Är EGLO CARDILLIO spot rail 2L black dimbar?
Nej, den är inte dimbar enligt specifikationerna.
Vilka mått har EGLO CARDILLIO spot rail 2L black?
Bredd: 85 mm, Djup: 385 mm, Höjd: 175 mm.
Hur många lampor ingår i EGLO CARDILLIO spot rail 2L black?
Produkten har 2 lampor och säljs i förpackning om 1 styck.