EGLO CARDILLIO spot rail 3L black
3 lamporAntal lampor
1 styckAntal per förpackning
85 mmBredd
Produkttyp Utanpåliggande spotlightDesign
NejDimbar
385 mmDjup
9008606244447EAN
EEnergiklass
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 28 maj 2026 01:59
Frakt vid kassa
1 062 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 062 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 062 kr
Lägst senaste 3 mån1 062 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | EGLO |
| EAN / GTIN | 9008606244447 |
| MPN | 3147857 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 28 maj 2026 01:59 |
| Antal lampor | 3 lampor |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 85 mm |
| Design | Produkttyp Utanpåliggande spotlight |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 385 mm |
| Energiklass | E |
| Ergonomi | Dimbar Nej |
| Färgtemperatur (max) | 3000 K |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 175 mm |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Lampor | 3,2 W |
| Lamptyp | LED |
| Ljusflöde | 1200 LM |
| Lämplig för inomhusbruk | Ja |
| Material, hölje | Aluminium, Plast, Stål |
| Plafond form | Rektangel |
| Producent | EGLO |
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Utanpåliggande spotlight |
| På / av-knapp | Nej |
| Skyddsklass | II |
| Spänning | 220 - 240 V |
| Strömtillförsel | Energiklass E |
| Till producentens hemsida | www.eglo.com |
| Varunummer | 3147857 |
| Vikt | 840 g |
| Vikt & dimension | Bredd 85 mm |
| Växelström Frekvens | 50 / 60 hz |
| ljus färg | Varmvitt |
| placering | Tak |
Vanliga frågor
Vad är den maximala färgtemperaturen för EGLO CARDILLIO spot rail 3L black?
Den maximala färgtemperaturen är 3000 K, vilket ger ett varmvitt ljus.
Är EGLO CARDILLIO spot rail 3L black dimbar?
Nej, denna belysningsskena är inte dimbar enligt specifikationerna.
Vilka mått har EGLO CARDILLIO spot rail 3L black?
Bredden är 85 mm, djupet 385 mm och höjden 175 mm.
Hur många lampor ingår i EGLO CARDILLIO spot rail 3L black?
Den har 3 lampor och säljs i förpackning om 1 styck.