Anker eufy Robotgräsklippare E18, Max 1200 m²
Produktslag RobotgräsklippareAllmänt
Laddningstid 110 minBatteri
39.4 cmBredd
Ljudstyrka: 56 dB(A)Buller- och vibrationsinformation
39.4 cm x 60.3 cm x 31.8 cmDimensioner
Inkluderade tillbehör Laddningsstation, dockningsstation, extension cable, strömadapter, 8 skruvar, 9 blade screws, 9 blad, lens cloth, 4 docking station screws, grease, insexnyckelDiverse
60.3 cmDjup
194644290672EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
Ej i lagerUppdaterad 25 maj 2026 07:22
Frakt vid kassa
10 990 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu10 990 kr
Lägst senaste 30 dagarna10 990 kr
Lägst senaste 3 mån10 990 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Anker |
| EAN / GTIN | 194644290672 |
| MPN | 3402068 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 07:22 |
| Allmänt | Produktslag Robotgräsklippare |
| Batteri | Laddningstid 110 min |
| Bredd | 39.4 cm |
| Buller- och vibrationsinformation | Ljudstyrka: 56 dB(A) |
| Dimensioner | 39.4 cm x 60.3 cm x 31.8 cm |
| Diverse | Inkluderade tillbehör Laddningsstation, dockningsstation, extension cable, strömadapter, 8 skruvar, 9 blade screws, 9 blad, lens cloth, 4 docking station screws, grease, insexnyckel |
| Djup | 60.3 cm |
| Funktioner | Pure vision FSD technology, auto mapping, ACS-teknik för undvikande av hinder, GPS theft tracking, multizonhantering, parallel cutting, pet friendly, edge trimming technology, 40% maximum slope, smart autoschemaläggare, anpassade klippmönster |
| Höjd | 31.8 cm |
| Inkluderade tillbehör | Laddningsstation, dockningsstation, extension cable, strömadapter, 8 skruvar, 9 blade screws, 9 blad, lens cloth, 4 docking station screws, grease, insexnyckel |
| Laddningstid | 110 min |
| Motortyp | Elektrisk |
| Mått och vikt | Bredd 39.4 cm |
| Producent | Anker |
| Produktbeskrivning | Eufy E18 - robotgräsklippare - elektrisk - sladdlös |
| Produktslag | Robotgräsklippare |
| Rekommenderat område | 1200 m² |
| Skärbredd | 20.3 cm |
| Skärhöjd | 25-75 mm |
| Sladdlös | Ja |
| Standarder som följs | IPX6 |
| Till producentens hemsida | www.anker.com/ |
| Varunummer | 3402068 |
Vanliga frågor
Vilken maximal lutning klarar robotgräsklipparen?
Enligt specifikationerna klarar Anker eufy E18 en maximal lutning på 40%.
Hur lång tid tar det att ladda batteriet?
Laddningstiden är 110 minuter.
Vilka hinderundvikande teknologier har den?
Den använder Pure Vision FSD-teknik för auto mapping och ACS-teknik för att undvika hinder.
Vilka tillbehör ingår i förpackningen?
Ingående tillbehör: laddningsstation, dockningsstation, förlängningskabel, strömadapter, 8 skruvar, 9 bladskruvar, 9 blad, linsduk, 4 dockningsstationsskruvar, fett och insexnyckel.
Vilka är produktens mått?
Måtten är 39,4 cm bred, 60,3 cm djup och 31,8 cm hög.